• 2017/2018

• TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

• 27.09.2017 16:02
        • W dniu 15.09.2017 r. w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Ręcznej Szkół Podstawowych " ZAMOŚĆ CUP - 2017 " , w którym reprezentacja naszej szkoły brała udział. W pierwszym spotkaniu graliśmy ze Szkołą Podstawową nr 9 pokonując ją 5 : 2 / do przerwy 3 : 1 /. Kolejnym przeciwnikiem naszej drużyny była Szkoła Podstawowa nr 2, z którą wygraliśmy 7 : 3 / do przerwy 3 : 2 /. W finale turnieju spotkaliśmy się ze Szkołą Podstawową nr 8, gdzie po zaciętej walce przegraliśmy tylko jedną bramką 3 : 4 / do przerwy 0 : 3 / i tym samym zdobyliśmy II miejsce otrzymując puchar oraz pamiątkowy dyplom. Drużyna naszej szkoły grała w następującym składzie: Adamowicz Kacper 6d, Grzeszczyk Kamil 6d, Szafrański Jan 6d, Kuryło Piotr 6a, Pysiewicz Filip 6a, Tański Szymon 6a, Ceniuk Łukasz 6a, Król Kamil 6a, Cielniak Michał 5c. Opiekunem drużyny był Pan Dariusz Pałkowski.