• 2016/2017

• BIEGI ULICZNE Z OKAZJI 98 ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

• 13.11.2016 19:26

• 10.11.2016
          r. uczniowie naszej szkoły brali udział w drugiej edycji biegów ulicznych z okazji Święta Niepodległości.
        • Trasy dla uczestników zawodów przebiegały uliczkami starego miasta i kończyły się metą na Rynku Wielkim w Zamościu. Dzieci startowały na dystansie 600m i 800m. Po zaciętej rywalizacji uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca.

Dziewczęta rocznik 2004 (600m):
          Kazanowska Milena (6c) - I miejsce, Świerczek Patrycja (6c) - V miejsce,
          Ciurysek Małgorzata (6c) - VI miejsce, Podolak Natalia - VIII miejsce.

Dziewczęta rocznik 2005 (600m):
          Wawrych Karolina (5c) - V miejsce.

Chłopcy rocznik 2005 (600m):
          Adamowicz Kacper (5d) - II miejsce, Batorski Adam (5c) - V miejsce,
           Baranowski Oskar (5c) - VII miejsce.

Chłopcy rocznik 2004 (800m):
          Książka Patryk (6b) - V miejsce, Szczygieł Igor (6d) - VII miejsce.

Ponadto Naszą Szkołę reprezentowali: Bekas Jakub, Jakubowski Kamil, Otręba Oliwier, Irtugan Daniel, Karpińska Luiza, Świerczek Sebastian, Przysiadły Jakub, Bakun Jakub, Nowak Maciej, Szostak Krystian, Pawłowska Kamila, Wszoła Grzegorz, Nocko Robert, Buczek Damian, Miedźwiedź Aureliusz.

W klasyfikacji generalnej Szkół Podstawowych, po dwóch edycjach biegów nasza reprezentacja zajęła II miejsce. Aby upamiętnić to osiągnięcie Nasza Szkoła otrzymała pamiątkowy dyplom oraz puchar.

Opracowanie: Dariusz Pałkowski