• 2016/2017

• BIEGI ULICZNE Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI ZAMOŚĆ 2016

• 30.10.2016 21:52

• 26.10.2016r. uczniowie naszej szkoły brali udział w biegach ulicznych z okazji Święta Niepodległości, które odbyły się na stadionie OSiR w Zamościu.
        • Dzieci startowały na dystansie 600m i 800m. Po zaciętej rywalizacji uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:
          Dziewczęta rocznik 2004 (600m):
          Świerczek Patrycja (6C) - II miejsce, Gmyz Dominika (6B) - IV miejsce,
           Ciurysek Małgorzata (6C) - VII miejsce, Paczóska Patrycja (6B) - VIII miejsce;

Dziewczęta rocznik 2005 (600m):
          Wawrych Karolina (5C) - V miejsce, Sochacka Magdalena (6C) - VI miejsce;

Chłopcy rocznik 2004 (800m):
          Książka Patryk (6B) - III miejsce, Irtugan Daniel (6C) - IV miejsce, Świerczek Sebastian (6C) -
          VII miejsce;
          Chłopcy rocznik 2005 (600m):
          Adamowicz Kacper (5D) - I miejsce, Miedźwiedź Aureliusz (5D) - III miejsce,
          Buczek Damian (5D) - IV miejsce, Tański Szymon (5A) - V miejsce, Pelc Jakub (5D) -
           VI miejsce, Ceniuk Łukasz (5A) - X miejsce, Pysiewicz Filip (5A) - XI miejsce;

Chłopcy rocznik 2006 (600m):
          Cielniak Michał (4C) - III miejsce, Grabias Igor (4C) - X miejsce, Bakun Oskar (4C) - XI miejsce.

Drugi etap tegorocznych biegów ulicznych z okazji Święta Niepodległości odbędzie się w dniu 10 listopada 2016 roku na Rynku Wielkim w Zamościu

Zapraszamy!

Opracował: Dariusz Pałkowski