• 2015/2016

• Gratulacje dla naszych laureatów!

• 22.05.2016 23:28

• W dniach 12 – 13  maja 2016 roku w Auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II odbyła się uroczysta Gala podsumowująca konkursy przedmiotowe, organizowane dla uczniów gimnazjów i szkoły podstawowej przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2015/2016.
        • Podczas uroczystości uhonorowano laureatów konkursów oraz podziękowano nauczycielom i dyrektorom szkół za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej z uczniami. Gratulowano również rodzicom naszych zdolnych uczniów. Uroczystą Galę zaszczycili swoją obecnością goście,  wśród nich Wojewoda Lubelski pan Przemysław Czarnek. W imieniu rektora KUL ks. prof. dr hab. Antoniego Dębińskiego na uroczystość przybyła prof. KUL dr hab. Urszula Paprocka - Piotrowska prorektor ds. Promocji i Współpracy z Zagranicą oraz przedstawiciele organów prowadzących szkoły i związków zawodowych.  Nagrody laureatom wręczone zostały przez Lubelskiego Kuratora Oświaty panią Teresę Misiuk i dyrektora LSCDN  pana Andrzeja Zielińskiego oraz dyrektora Wydziału Oświaty Miasta Lublin panią Ewę Dumkiewicz - Sprawkę. Uroczystą Galę w pierwszym dniu uświetniły występy uczniów z Gimnazjum nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie, zaś w drugim dniu uroczystości występy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie.

Laureatami z naszej szkoły:

Julia Duszejko z klasy 3b została laureatką z biologii, nauczyciel – pani Jadwiga Mazurek

Jakub Zub z klasy 1a został laureatem konkursu ortograficznego, nauczyciel  - pani Ewa Ł

Patrycja Wybranowska z klasy 6a zastała laureatką konkursu ortograficznego, nauczyciel pani Teresa Sołowiej

Gratulujemy naszym uczniom oraz ich rodzicom sukcesów odniesionych w tegorocznych konkursach!