• 2015/2016

• WYGRANA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „NAWZAJEM” ORGANIZOWANEGO W RAMACH KAMPANII ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

• 28.02.2016 22:02

• Uczniowie klasy IV d Szkoły Podstawowej nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu „Nawzajem” organizowanego w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.
        • Głównym celem konkursu „Nawzajem”  było poznanie sposobu działania lokalnej organizacji pozarządowej (non-profit) i wykonanie maksymalnie 5 zdjęć ukazujących sposób, w jaki dana organizacja pomaga społeczeństwu. Uczniowie klasy IV d: Kacper Adamowicz, Karolina Adamska, Bartłomiej Drączkowski, Klaudia Hamelusz, Laura Kiecana, Mateusz Nizioła, Jan Szafrański, Martyna Szewc, Martyna Tokarczyk wybrali Zamojską Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA. Opiekunem akcji była Pani Jolanta Michalczuk.

Link do strony fundacji

Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 10 lutego 2016 r. Na ponad 210 szkół z całej Polski znaleźliśmy się w gronie laureatów i tym samym wygraliśmy tablicę multimedialną dla naszej szkoły – BRAWO MY; )

Link do strony z wynikami konkursu

Raz jeszcze szczególne podziękowania dla Pani Marty Pfeifer i Pana Mirka Nizioła za pomoc w realizacji projektu:)