• 2015/2016

• Jaka to lektura? KLASY 6

• 24.05.2016 21:35

• XXII edycja konkursu  Jaka to lektura? odbyła się 17 maja 2016 roku,  w tym roku już po raz drugi, w innej formie niż dotychczas – zadaniem grupy uczniów było  przygotowanie projektu dotyczącego wylosowanej lektury szkolnej w formie plakatu oraz prezentacji ustnej.
        • Prace i wypowiedzi uczestników oceniała komisja składająca się z uczniów klasy 1 A i 1B Gimnazjum: Julia Kupiec, Natalia Mazurek, Bartłomiej Babicz, Jakub Galewski.

Komisja brała pod uwagę:

- wymagania podstawowe: autor, tytuł, wymiary brystolu od 0 do 2 pkt.,

- pomysł na przedstawienie wylosowanej lektury od 0 do 4 pkt.,

- estetyka wykonania od 0 do 2 pkt.,

- prezentacja ustna od 0 do 4 pkt..

1 miejsce klasa 6c: Natalia Bartyna, Kinga Jędrzejewska, Klaudia Naklicka.

Wychowawca pani Lucyna Zabłocka

2 miejsce klasa 6a: Patrycja Gwizdalska, Weronika Kycko, Gabriela Muzyczuk.

Wychowawca pani Anna Lachowska

3 miejsce klasa 6b: Karolina Iwaniak, Krystian Kozłowski, Anastazja Wiśniewska.

Wychowawca pani Bożena Burmas

Najwięcej punktów za pomysł klasa 6b.

Najwięcej punktów za prezentację klasa 6c.

GRATULUJEMY!!!

Tekst: J. Gontarz - Doszla