•

Grant Zdalna szkoła                                                            Grant Zdalna szkoła+

Szkoła       Biblioteka

Co nowego w szkole?
        • Światowy Dzień Emotikona w świetlicy szkolnej

• 19.09.2023
        • 19 września 2023 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Emotikona w świetlicy szkolnej. Uczniowie mieli okazję, by porozmawiać o swoich uczuciach, emocjach oraz stworzyć własne emotikony odzwierciedlające ich stany emocjonalne. Przypięli je do bluz, koszulek, plecaków i piórników szkolnych.

• Światowy Dzień Emotikona w świetlicy szkolnej:
        • RAJD LEKCJĄ HISTORII

• 18.09.2023
        • 16 września 2023r. uczniowie z klasy 3a i 6d z p. Danutą Nowak, z p. Lidią Palikot i p. Anną Tybulczuk brali udział w 49 rajdzie „Miłośników Roztocza.”

• RAJD LEKCJĄ HISTORII:
        • Drodzy uczniowie i nauczyciele!

• 03.09.2023
        • Witam Was serdecznie w nowym roku szkolnym 2023/2024
          Uczniom życzę, aby czas spędzony w szkole pozwolił odkrywać nowe pasje, rozwijać zainteresowania i nawiązać trwałe przyjaźnie. Niech nie zabraknie Wam energii i zapału w poznawaniu świata, a zdobywanie wiedzy niech dostarcza Wam wiele radości.
          Nauczycielom zaś życzę satysfakcji płynącej z pracy z uczniami, dużo zdrowia i wytrwałości.
          Dyrektor Maria Mołdoch

• Drodzy uczniowie i nauczyciele!:
        • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• 26.08.2023
        • 8.15 – 8.45 – klasy 2, 3 i 4 – spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.

8.45 – wyjście społeczności szkolnej z Pocztem Sztandarowym do kościoła.

9.00 – Msza św. w kościele pw. Św. Michała Archanioła

10.00 – oficjalne rozpoczęcie nowego roku szkolnego – spotkanie z dyrektorem - dziedziniec przed szkołą

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024:
        • Aktywna Tablica - edycja 2022

• 02.08.2023
        • W roku szkolnym 2022/23 nasza szkoła otrzymała wsparcie ze środków MEiN na zakup narzędzi i pomocy multimedialnych w ramach programu rządowego „Aktywna Tablica”.

• Aktywna Tablica - edycja 2022:
        • Koleżanki i Koledzy z klas ósmych

• 22.06.2023
        • To już jest koniec …

Jesteście wolni ….

Koleżanki i Koledzy z klas ósmych.

Gratulujemy ukończenia Szkoły Podstawowej

oraz życzymy,

aby wakacje i nowa szkoła okazały się

WIELKĄ PRZYGODĄ

Powodzenia!

Młodsze koleżanki

z zespołu wokalno – tanecznego

„Wiolinki”

• Koleżanki i Koledzy z klas ósmych:
        • Projekt klas 1-3 MOJA MAŁA OJCZYZNA

• 22.06.2023
        • W maju Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu organizowała projekt “Zamość - moja mała ojczyzna”, który miał na celu zapoznanie dzieci klas 1-3 z historią i architekturą Zamościa.

Dzieci z klas 1-3 zwiedzały stare miasto z przewodnikiem, a w trakcie zwiedzania wykonywały różne zadania łączące edukację polonistyczną i matematyczną. Następnie uczniowie zwiedzali Muzeum Zamojskie i uczestniczyli w lekcji historii w Muzeum. Kolejnym zadaniem było wykonanie pracy plastycznej na temat zabytków zamojskiej starówki.
          Pomysłodawcą projektu była Anna Stabińska i Paulina Kozłowska. Projekt wykonano przy współpracy z Jadwigą Kozłowską, przewodnikiem po Zamościu i Roztoczu oraz Towarzystwem Szabli i Miecza - stowarzyszeniem zajmującym się rekonstrukcją historyczną.

• Projekt klas 1-3 MOJA MAŁA OJCZYZNA:
        • 21, 22 i 23 czerwca

• 20.06.2023
        • 21 czerwca - Święto Szkoły – w tym quiz wiedzy o szkole, prezentacje talentów, konkurencje sportowe, fotobudka, piknik rodziny na terenach zielonych przy szkole

Klasy 1- 3 – 8.30 – 11.30

Klasy 4-7 –Zajęcia w szkole w godzinach 11.30 – 14.20

Klasy 8 - organizacja Dnia Szkoły - zajęcia z wychowawcą zgodnie z planem lekcji

• 21, 22 i 23 czerwca:
    •

• Jubileusz 100-lecia Szkoły

• Dlaczego my?

Naszym nadrzędnym celem jest rozwój dziecka z uwzględnieniem jego indywidualnych możliwości i potrzeb w atmosferze bezpieczeństwa i życzliwości