• 2020/2021

• Szkolny Dzień Talentów

30.06.2021 09:52
        3 czerwca uczniowie z klas 1-3 mieli okazję zaprezentować na szkolnej scenie swoje umiejętności i zainteresowania. Były występy wokalno-taneczne, pokazy gry na gitarze i skrzypcach, akrobacje, pokazy prac plastycznych, a także umiejętność językowe.

Dzień Talentów - YouTube
      • „Bezpieczne wakacje”

23.06.2021 09:10

Projekt w kl. 2a „Bezpieczne wakacje” - najważniejsze zasady

• Nad morzem. Morze to potężny żywioł, z którym trzeba się liczyć. Kąpmy się tylko w miejscach dozwolonych i pod opieką dorosłych.

• W górach. Jednym z największych zagrożeń w górach jest zmieniająca się w szybkim tempie pogoda. Przed każdą górską wycieczką dowiedzmy się, jakie są przewidywane warunki atmosferyczne!

• Spacer do lasu lub na łąkę. Wchodząc do lasu, poruszajmy się po wydeptanych ścieżkach. Każde miejsce wygląda podobnie, więc łatwo się zgubić, chodząc na przełaj.

• Wyprawa rowerowa. Starajmy się nie podróżować solo. Zawsze jeździjmy w kasku. Sygnalizujmy ręką kierunek, w którym chcemy jechać

Wesołych i bezpiecznych wakacji życzy: Klasa 2a z wychowawcą B. Zdybel

• "Dzień Ojca" w klasie 2a

23.06.2021 09:00

STO Buziaków od Dzieciaków! Życzy klasa 2a. Pamiętaj 23 czerwca jest Dzień Ojca.

Tatusiu kochany

często tak bardzo zapracowany,

powinszowanie jak skrzypiec granie

w dniu Twojego święta dla Ciebie śpiewamy.

Bo bardzo Cię kochamy!

Tekst: Beata Zdybel, nagranie piosenki: Agnieszka Żuber

• Dzień Taty w I b

23.06.2021 08:27

22 czerwca uczniowie uroczyście obchodzili Święto Taty. A w króciutkim montażu dzieci mogły wyrazić swoje uczucia.
        Ależ te chwile są miłe! Szkoda, że Święto Taty jest tylko raz w roku! Ale my- urwisy- zapewniamy naszych kochanych Tatusiów, że dla nas każdy dzień jest Ich świętem!
        Kochani Tatusiowie, bez Was byłoby nam bardzo smutno.
        Dużo zdrowia i samych radosnych dni WSZYSTKIM TATUSIOM życzą uczniowie klasy 1 b wraz z wychowawczynią:)

Piosenka dla Taty - YouTube

Życzenia dla Taty - YouTube

• Pierwsza pomoc w 3d

22.06.2021 08:20
        21 czerwca uczniowie z klasy 3D mieli okazję dowiedzieć się, jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy, tj. zbadać czynności życiowe, wykonać masaż serca, ułożyć poszkodowanego w bezpiecznej pozycji i wezwać pomoc, a także, jak opatrywać skaleczenia i poparzenia.
        Dowiedzieli się także, jak wygląda praca ratownika medycznego (a prywatnie taty jednej z koleżanek). Była to bardzo cenna i potrzebna lekcja. Zwłaszcza przed okresem wakacji.