• International boardgame

• eTwinning memories

• 15.07.2018 14:53
          • Na zakończenie projektu "International eTwinning board game" uczniowie biorący udział w projekcie napisali parę słów co najbardziej podobało im sie w trakcie realizacji projektu ... Opiekunami projektu była Jolanta Michalczuk (Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu) oraz  Florinda Grondin  i  Patrick Olot (Mille Roches Secondary school in Saint André, Reunion Island)
          • School video

• 15.07.2018 14:47
          • Uczniowie kl. 7b nagrali dla swoich partnerów z projektu "International eTwinning board game" krótki filmik o swojej szkole - widac było , że dobrze się przy tym bawili ! enjoy watching! Film poniżej.
          • Videoconference

• 15.07.2018 14:39
          • W ramach projektu "International eTwinning board game" uczniowie naszej szkoły współpracowali z partnerami z Reunion (Francja) - aby się lepiej poznac zorganizowana została wideokonferencja w j. angielskim z udziąłem uczniów i nauczycielli. W trakcie wideokonferencji uczniowie przedstawili sie, rozmawiali o sowim miescie, szkole, o tym jak wygląda ich zwykły dzień, jakie mają hobby oraz jakie mają pomysły dotyczące gry planszowej . Ach tak, nie zabrakło tematu pogody- podczas gdy u nas było zimno u nich było +30 stopni ..; ) tekst&foto: Jolanta Michalczuk
          • Quiz kahoooooooot!