• 2020/2021

• „Do mamy…”

24.05.2021 14:19

Mamo, chciałbym ci przynieść latający dywan.
          I kaczkę, która znosi szczerozłote jajka,
          Żebyś żyła beztrosko - wesoła, szczęśliwa,
          Lecz takie dziwy znaleźć można tylko w bajach.

Lecz dzisiaj za twe troski, trudy, poświęcenia,
          Za twą miłość matczyną nigdy nie zachwianą
          Mogę tylko twą szyję otoczyć ramieniem
          I szepnąć ci do ucha: Dziękuję ci, mamo.

Wszystkim mamom - najpiękniejsze życzenia z okazji Ich święta składają uczniowie klasy 1d.

• Najmilsze słowo - Mama

23.05.2021 09:39
        Serdeczne życzenia od klasy 2a z okazji Dnia Matki

„Mamo…

Mamo,porzuć na chwilę troski,

uśmiechnij się inaczej.

Patrz , jakie ręce masz szorstkie

od tej codziennej pracy.

Ja rozumiem: to dla mnie

tak męczysz się i trudzisz,

bo pracy trzeba nie lada,

nim z dziecka wyrośnie człowiek.”

Kochana mamo... - YouTube

Wychowawca kl. 2A: B. Zdybel. Nagranie piosenki: A. Żuber

• Po zdalnym nauczaniu zostały już tylko wspomnienia:)

18.05.2021 08:54

Uczniowie klasy 1 b kreatywnie podeszli do zdalnego nauczania. Okazało się, że nauczanie na odległość nie musiało być nudne, można było rozwijać pasje i rozbudzać chęć tworzenia. Dowodem na to niech będą filmiki z wybranymi działaniami.

Dzisiaj bardzo cieszymy się z powrotu do szkoły tym bardziej, że są już z nami koleżanki i koledzy ze starszych klas. SUPER! Anna Sawka

• „Z bajką po Europie”

10.05.2021 08:53

Z bajką po Europie” - pod takim hasłem uczniowie klas 1 – 3 wzięli udział w zajęciach, podczas których wysłuchali bajki z wybranego państwa, wykonali prace plastyczne, obejrzeli prezentację multimedialną oraz poznali zwyczaje kulinarne.A oto efekty zajęć.
        Zapraszamy do obejrzenia:)

Anna Sawka

• Niebieskie Motyle

10.05.2021 09:33
        Klasa 3d została nominowana przez uczniów z klasy 2a Szkoły Podstawowej nr 43  im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie do udziału w #challengeniebieskiemotyle2021. Celem akcji, zainicjowanej przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu jest poszerzanie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. Niebieskie Motyle to dzieci z autyzmem, które są wśród nas. Akcji towarzyszy hasło ,,Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami".

Film - Zdjęcia Google