• Wydarzenia 2019/2020

• Szkoła w Chmurze Microsoft - serdecznie gratulujemy!

• 24.07.2020 10:47
          • Serdecznie gratulujemy otrzymania tytułu Szkoła w Chmurze Microsoft! Życzymy powodzenia w dalszej transformacji cyfrowej szkoły (Liceum Ogólnokształcące Nr XV im. mjr. Piotra Wysockiego we Wrocławiu oraz Centrum Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu).

• Pożegnanie uczniów klas 8

• 06.07.2020 09:31
          • „Gdy, przejdziesz próg, jest tyle dróg, co w świat prowadzą …”

25 czerwca 2020 r.

nasi absolwenci wkroczyli na nowe drogi, którymi będą szli przez życie.

To ostatnie spotkanie odbyło się w wyjątkowych okolicznościach; bez rodziców, w maseczkach i rękawiczkach, z zachowaniem bezpiecznych odległości, bez uścisku ręki, tylko wzajemnie wymieniane uśmiechy. Takiego pożegnania nikt się nie spodziewał, ale z pewnością wszystkim na długo pozostanie w pamięci.

Kochani niech  słowa zaśpiewanej przez nas piosenki będą dla Was drogowskazem.

„Bo przecież jest nie jeden szlak gdzie trudniej iść lecz idąc tak
            Nie musisz brnąć w pochlebstwa dym i karku giąć przed byle kim
            Rozważ tę myśl a potem idź, idź swoja drogą”

Powodzenia !!!

Pożegnanie uczniów klas 8 przez pracowników szkoły - clip video

• Msza na zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Przekazanie Sztandaru Szkoły

• 23.07.2020 11:35
          • Koniec roku szkolnego jest zawsze okazją do podsumowań i podziękowań. Przedstawiciele  naszej społeczności szkolnej, w dniu 25.06.2020r. rozpoczęli te podziękowania od uroczystej Mszy Świętej, w kościele p.w. Św. Michała Archanioła w Zamościu. Dziękowaliśmy najpierw Bogu za opiekę w tym trudnym czasie pandemii, za dobre oceny  i różne sukcesy, ale też za  ludzi , dzięki którym mogliśmy to wszystko osiągnąć: za kapłanów, rodziców i nauczycieli. Uczniowie aktywnie włączyli się w oprawę liturgiczną: poprzez asystę ministrancką, czytając intencje Modlitwy Wiernych oraz  śpiewając Psalm. Modliliśmy się też o szczęśliwe i bezpieczne wakacje.Ewa Brożek.
            W dniu 25 czerwca 2020 roku na placu przed szkołą odbyło się uroczyste zaprzysiężenie nowych chorążych i przybocznych pocztu sztandarowego.
            Nasi nowi reprezentanci złożyli ślubowanie na sztandar szkoły w obecności dyrektora pani Marii Mołdoch.
            Następnie odbyło się przekazanie sztandaru szkoły oraz insygniów pocztu sztandarowego.
            Cała uroczystość przebiegła zgodnie z ceremoniałem szkolnym Szkoły Podstawowej nr3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu.
            Ustępujący poczet sztandarowy wystąpił w następującym składzie:
            Kwapisz Julia 8a, Dziwulska Maja 8a, Niścior Kaja 8b, Nizioł Amelia 8b, Woźniak Maja 8b, Batorski Adam 8c, Szewc Martyna 8d, Adamowicz Kacper 8d, Suwała Adrian 8d.
            Nowy zaprzysiężony  poczet składał się z następujących uczniów:
            Chachler Matylda 7a, Pułtorak Gabriela 7a, Kulas Patrycja 8a, Trześniewski Filip 7a, Tomaszczuk Jakub 7a, Węcławik Paulina 7b, Hasiec Eliza 7c, Małyszek Błażej 7c, Wodyk Aleksandra 7c. Opiekun pocztu sztandarowego: Dariusz Pałkowski