• Aktualności

• Program obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II.

• 16.06.2015 19:54
          • 1. Konkurs fotograficzny „Mój kumpel – pies” - 19.09.-22.10.2014 r.

2. Współpraca z Książnicą Zamojską Filia Nr 2 - udział klas I b i I c

w spotkaniu autorskim 26.09.2014 r. z pisarką Joanną Fabicką.

3. Kiermasz książek –  13.10.2014 r. – na łączniku szkolnym

w godz. 10:00 -12:00, do 31.10.2014 r. w bibliotece szkolnej Gimnazjum.

4. III edycja zbiórki książeczek, zabawek i maskotek dla     najmłodszych dzieci w ramach programu „Poczytaj mi przyjacielu” -     przez cały miesiąc październik.

5. Dnia 7.10.2014 r. udział klas 1a, 2a, 2c w spektaklu Teatru Edukacji   i Profilaktyki z Krakowa „MASKA” - „Luz, Blues, a w głowie same    dziury”.

6. Piękne czytanie przez łączników Gimnazjum młodszym dzieciom    książeczki „Nasi ulubieńcy - Psy i szczeniaki”.

• MIŁOŚNICY PSÓW NA START ! Konkurs fotograficzny!

• 16.06.2015 19:55
          • Biblioteka szkolna Gimnazjum Zespołu Szkół nr3 zaprasza uczniów, nauczycieli i rodziców do wzięcia udziału  w konkursie fotograficznym „Mój kumpel - pies”. Konkurs trwa od 19.09. – 22.10.2014r. Format zdjęć dowolny. Mogą to być też zdjęcia rodzinne z ulubieńcem. Konkurs ma na celu między innymi uświadomienie, że posiadanie zwierzęcia wiąże się z wielką odpowiedzialnością i pracą, której nie można zaniedbać, że człowiek winny jest zwierzętom poszanowanie, ochronę i opiekę. Zdjęcia swojego ulubionego psa należy przynieść do biblioteki Gimnazjum. Wystawa zdjęć będzie przygotowana w związku z obchodami Dnia Kundelka w ramach obchodów w  październiku – Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych  i wyeksponowana na łączniku szkolnym. Autorzy ciekawych zdjęć będą nagrodzeni. Zapraszam!  Nauczyciel bibliotekarz!

• Uwaga chętni uczniowie Gimnazjum!

• 16.06.2015 19:56
          • Nadal organizowana jest zbiórka książeczek, zabawek i maskotek dla najmłodszych dzieci w ramach programu „ Poczytaj mi przyjacielu”. Prosimy uczniów zainteresowanych zbiórką o przynoszenie „małych darów” do biblioteki szkolnej Gimnazjum. Uczniowie otrzymają punkty dodatnie. Zapraszam!  Nauczyciel bibliotekarz.