• 2017/2018

• "TRÓJKA" CORAZ BLIŻEJ ZDOBYCIA PUCHARU LIGI PIŁKI RĘCZNEJ

• 18.05.2018 15:04
          • W dniu 17 maja 2018 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbyła się piąta edycja/ rewanżowa/ Turnieju Małej Ligi Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych. Brały w niej udział następujące szkoły: Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu, Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu, Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu, Szkoła Podstawowa nr 9 w Zamościu, I Społeczna Szkoła Podstawowa w Zamościu, Szkoła Podstawowa w Zawadzie, Szkoła Podstawowa w Żdanowie, Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas szóstych, a byli to: Kuryło Piotr 6A, Kupiec Max 6B, Naklicki Paweł 6B,  Adamowicz Kacper 6D, Buczek Damian 6D, Miedźwiedź Aureliusz 6D, Szafrański Jan 6D, Szozda Łukasz 6C, Batorski Adam 6C, Winiarski Adam 6C.
            Pierwszy mecz nasza reprezentacja szkoły rozegrała z drużyną Szkoły Podstawowej nr 8 w Zamościu, wygrywając 9:4 / do przerwy 3:1 /.  Było to bardzo ważne spotkanie dla naszego zespołu. Pierwsza połowa tego meczu była zacięta i wyrównana. Do szóstej minuty spotkania żadnej z drużyn nie udało się uzyskać przewagi. Na tablicy wyników widniał remis 1:1. W końcówce pierwszej połowy udało nam się rzucić dwie bramki i wyjść na prowadzenie.    Na drugą połowę meczu nasz zespół wyszedł mocno zmotywowany. Poprawił grę w obronie i ataku co zadecydowało o końcowym sukcesie.  W tym spotkaniu bramki dla " Trójki " zdobyli: Szafrański Jan - 7 , Kuryło Piotr - 1 , Kupiec Max - 1, Kolejne spotkanie nasz zespół rozegrał ze Szkołą Podstawową ze Zwierzyńca. Po zaciętej walce odnieśliśmy kolejny sukces wygrywając to spotkanie 16:5 / do przerwy 8:2 /. Bramki w tym meczu zdobyli: Szafrański Jan - 5, Szozda Łukasz - 4, Kupiec Max - 3, Kuryło Piotr - 3,  Miedźwiedź Aureliusz - 1. Naszej drużynie z "Trójki" należą się ogromne brawa za wolę walki i współpracę w zespole podczas zwycięskich spotkań w tym turnieju.
            Biorąc pod uwagę wyniki wszystkich dotychczas rozegranych meczów w stawce ośmiu zespołów reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 w Zamościu nadal zajmuje I miejsce w lidze z kompletem punktów. Trenerem drużyny jest pan Dariusz Pałkowski.Kolejna runda rewanżowa "Turnieju Małej Ligi Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych" odbędzie się w pierwszej połowie czerwca 2018 roku. OPRACOWAŁ: Dariusz Pałkowski

• więcej
          • SUKCESY W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM

• 15.05.2018 17:23
          • 11 maja 2018 roku na Krytej Pływalni w Zamościu odbyły się indywidualne zawody w pływaniu dziewcząt i chłopców  (etap powiatowy). Naszą szkołę w zawodach reprezentowali następujący uczniowie: Niedźwiedź Martyna z kl 4c –  I miejsce w stylu dowolnym 36,28, Adamowicz Kacper z kl. 6d – III miejsce w stylu klasycznym 40,06, Kucharski Miłosz z kl. 3b NPw stylu motylkowym czas 50,92,  Baniak Igor z kl 4c - w stylu dowolnym 45,91, Cholewiński Paweł 3b – w stylu dowolnym 48,91, Sioma Aleksander 3e – w stylu grzbietowym 052,30 Uczniowie: Niedźwiedź Martyna oraz Adamowicz Kacper uzyskali awans do udziału w kolejnym etapie ½ wojewódzkich zmagań w pływaniu indywidualnym dziewcząt i chłopców dnia 29 maja 2018 roku. Wszystkim zawodnikom życzę dalszych  sukcesów w zmaganiach sportowych. Tekst: Marzena Głąb

• więcej
          • Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu

• 15.05.2018 17:15
          • Dnia 11.05.2018r na krytej pływalni w Zamościu odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu. Naszą szkołę reprezentowały: Julka Malinoś z kl. 7a zajęła I miejsce w stylu dowolnym na dystansie 50m. Zuzanna Sioma z kl. 7d zajęła III miejsce w stylu motylkowym na dystansie 50m. Kucharski Hubert z kl. 7b zajął II miejsce w stylu motylkowym na dystansie 50m. Wszyscy zapewniły sobie udział w zawodach na szczeblu rejonowym. GRATULACJE! Życzymy wytrwałości i dalszych sukcesów sportowych.

• więcej
          • 4D na podium!

• 10.05.2018 17:03
          • Klasa 4d reprezentowała szkołę podstawową w 7 edycji zawodów z cyklu „Czwartki la” .Chłopcy startowali w kilku konkurencjach takich jak biegi , skoki oraz rzut piłeczka palantową. Najlepsze wyniki uzyskali Jakub Krztoń w biegu na 60m 2msc. i biegu na 300 m – 3 msc. , Bartosz Mamełka w skoku w dal 3 msc. oraz biegu na 1000m – 2msc. oraz Filip Gawron w biegu na 300m – 1msc. i Antoni Małecki w biegu na 1000 m -  3msc. Po zawodach uczniowie pod opieką wychowawcy Agnieszki Mazurek udali się na spacer po zamojskiej starówce.

• więcej
          • I miejsce w Miejskich Igrzyskach Dzieci w mini piłce nożnej chłopców

• 09.05.2018 07:04
          • W dniu 08.05.2018r w Szkole Podstawowej Nr 6 rozegrane zostały eliminacje miejskie w mini piłce nożnej chłopców. W turnieju wzięło udział pięć szkół: SP 2, SP 3, SP 6, SP 8, SP 9. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas szóstych: Miedźwiedź Aurekiusz, Drączkowski Bartłomiej, Naklicki Paweł, Buczek Damian, Szafrański Jan, Adamowicz Kacper, Batorski Adam, Szozda Łukasz, Baranowski Oskar, Brześciński Adraian.   Rywalizacja była bardzo zacięta i o zwycięstwie naszej drużyny zadecydował ostatni mecz z SP 2. W całym turnieju nasza szkoła dzięki bardzo dobrej grze bramkarz A. Batorskiego straciła zaledwie jedną bramkę. Dla naszej szkoły bramki zdobywali: Szafrański Jan – 4, Buczek Damian – 2, Baranowski Oskar - 1. Wyniki poszczególnych meczy naszej reprezentacji:
            SP 3 – SP 6  2:0
            SP 3 – SP 8  0:0
            SP 3 – SP 9  3:0
            SP 3 – SP 2  2:1
            Reprezentacja zwyciężając w turnieju zagwarantowała sobie awans do rozgrywek rejonowych, które odbędą się w Tomaszowie Lubelskim.

• więcej

• Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu
      • (84) 6388118 fax: (84) 6272526
      • ul. Elizy Orzeszkowej 43 Zamość lubelskie 22-400 Polska Poland
      • Administratorem jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu ul. Elizy Orzeszkowej 43, 22-400 Zamość (adres e-mail: zs3zam@o2.pl, numer telefonu: 84 638 81 18). Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: adres e-mail: inspektor@cbi24.pl Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Dane są ujawniane wyłącznie osobom upoważnionym przez administratora. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.