• Sukcesy sportowe

• Miejskie Igrzyska w sztafetowych biegach

• W dn. 29.09.2011 odbyły się Miejskie Igrzyska  w sztafetowych biegach przełajowych 10 x 1000 metrów, na których naszą szkołę reprezentowali: Kozioł Zbigniew, Dziewulski Konrad, Daszek Kamil, Rawski Adrian, Krzepiłko Przemysław, Stręciwilk Jakub, Kuron Krystian, Pawlak Kacper, Pupeć Damian, Niderla Adam, Babiuch Kamil, Miedźwiedz Patryk.  Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce i awansowała na zawody na szczeblu rejonowym gdzie zajęła IV miejsce.

Tekst: M. Gromadzki

• Miejskie Igrzyska w tenisie stołowym

• Dnia 18.10.2011r odbyły się indywidualne Miejskie Igrzyska w tenisie stołowym dla szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: Daszek Kamil – przegrał dwa mecze i odpadł z zawodów, Niderla Adam – zajął V miejsce. Kozioł Zbigniew- zajął I miejsce  i awansował na zawody rejonowe, które odbyły się w dn. 04.11.2011 w Hrubieszowie. Niestety przegrał dwa mecze i odpadł z zawodów.

• Miejskie Igrzyska w sztafetowych biegach przełajowych

•

W dn. 29.09.2011 odbyły się Miejskie Igrzyska  w sztafetowych biegach przełajowych 10 x 1000 metrów,

•

Dnia 18.10.2011r odbyły się indywidualne Miejskie Igrzyska w tenisie stołowym dla szkół podstawowych.

• Miejskie Igrzyska w Badmintonie Drużynowym

• 4 listopada w SP 4 w Zamościu odbyły się zawody drużynowe badmintona.

W zawodach wzięły udział drużyny: dziewcząt w składzie - Oliwia Obrosły, Katarzyna Tymura, chłopców w składzie – Konrad Dziewulski, Adrian Rawski. Po zaciętych zmaganiach w grach pojedynczych i podwójnych zespół chłopców zajął III miejsce, zespół dziewcząt IV miejsce. Drużyny otrzymały medale i dyplomy. Opiekunem była p. Elżbieta Borowik.

Tekst: E. Borowik

• Miejskie Igrzyska drużynowe i indywidualne w pływaniu

•  Galeria

15.11.2011r.  odbyły się Miejskie Igrzyska  drużynowe i indywidualne w pływaniu.

W skład sztafety 8x25m stylem dowolnym dziewcząt weszły; Pliżga Kinga  kl. 6c, Bartoszczyk Magda kl. 6c, Bałuta Ada   kl. 6c, Kupczyk Aleksandra kl. 6d, Zrębska Kinga  kl. 6d, Jasek Gabriela kl. 6d, Dziwulska Julia  kl. 5d, Cholewińska Paulina kl. 4a

Dziewczęta zajęły II miejsce z czasem 2:39,99 i zakwalifikowały się do rejonu. W tym samym dniu odbyły się indywidualne zawody na dystansie 50 m stylem klasycznym, dowolnym i grzbietowym.

MAMY Złotą Medalistkę  - stylem grzbietowym I miejsce i złoty medal zdobyła Pliżga Kinga z kl. 6c i awansowała do rejonu.

Stylem dowolnym płynęła uczennica Bartoszczyk Kinga z kl. 6c  zajęła III miejsce i awansowała na zawody rejonowe. Stylem klasycznym płynęła Bałuta Ada zajmując V miejsce. Opiekunem zespołu jest pani Elżbieta Borowik.

• Rejonowe Igrzyska w Pływaniu

•  Galeria

23.11.2011r. nasze pływaczki popłynęły w Rejonowych Igrzyskach w Pływaniu w Zamościu.

Sztafeta dziewcząt 8x25m w składzie: Pliżga Kinga- kl. 6c, Bałuta Ada - kl. 6c, Bartoszczyk Magda - kl. 6c, Dziwulska Julka - kl. 5d, Cholewińska Paulina - kl. 4a, Kupczyk Aleksandra  - kl. 6d, Zarębska Kinga - kl. 6d, Jasek Gabrysia - kl. 6 wywalczyły znakomite II - miejsce z czasem 2:42,83 i awansowały do finału wojewódzkiego. Dużych emocji na zamojskim basenie dostarczyła nam: Pliżga Kinga w pływaniu indywidualnym na dystansie 50 m stylem grzbietowym - zajęła I miejsce z czasem 37,90sek. i awansowała do finału Wojewódzkich Igrzysk.

Uczennica Bartoszczyk Magda płynęła na dystansie 50 m stylem dowolnym i zdobyła w półfinale bardzo dobre V- miejsce. Opiekunem zawodniczek jest p. Elżbieta Borowik.

• Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

• Nasze pływaczki popłynęły w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, które odbyły się 07.12.2011r w Zamościu. Sztafeta pływacka 8x25 dziewcząt zajęła X - miejsce. Dużych emocji i wrażeń dostarczyła nam w finale PLIŻGA KINGA uczennica kl. VI c w pływaniu indywidualnym grzbietem, gdzie zajęła IV- miejsce na dystansie 50 m. Opiekunem dziewcząt jest p. E. Borowik.

• II POLONIJNY FESTIWAL SPORTU POWSZECHNEGO

•  Galeria

Festyn zorganizowany został przez MKS „PADWA”. Zawody odbyły się w Zamojskiej hali OSiR – 9.12.2011 r. W turnieju wzięło udział piętnaście szkół podstawowych z terenu Miasta Zamościa i powiatu zamojskiego oraz dzieci polonijne z terenu Ukrainy. Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce. Naszą szkołę reprezentowali nas: Gajewska Ewelina, Cis Klaudia, Łabuz Maja, Wójcik Mateusz, Krzepiłko Przemysław, Dziewulski Konrad.

Opiekun: Gromadzki Michał

•  Galeria

Dnia 26.01.2012r. w Szkole Podstawowej nr 9 odbyły się Miejskie Igrzyska Szkół  Podstawowych w drużynowym tenisie stołowym.

Po zaciętej walce reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kozioł Zbigniew, Niderla Adam ostatecznie zajęła  III miejsce.

Opiekun: Michał Gromadzki

• Otwarte Mistrzostwa Miasta Zamościa i Powiatu Zamojskiego LZS w Biegach Przełajowych

•

I EDYCJA BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH POD PATRONATEM WÓJTA GMINY ZAMOŚĆ „INAUGURACJA DNI OLIMPIJCZYKA NA ZAMOJSZCZYŹNIE’’

W dn. 13.04.2012 r. w Pniówku odbyły się indywidualne biegi przełajowe. W zawodach uczestniczyło ponad 700 zawodników i zawodniczek. Naszą szkołę reprezentowali:

Pupeć Damian – I miejsce, Niderla Adam - II miejsce, Pawlak Kacper – V miejsce,  Babiuch Kamil – VIII miejsce, Kuron Krystian - IX miejsce, Strenciwilk Jakub, Miedźwiedź Patryk – kl. V, Repeć Bartłomiej, Jaskóła Mateusz, Cymerman Adrian – kl. IV, Cymerman Patryk – kl. III, Cholewińska Paulina – IV miejsce, Głąb Paula – VII, Bancer Karolina, Sochacka Aleksandra, Żywicka Daria, Staniec Karolina, Kotowska Paula - kl. IV. Ponadto w drużynowej punktacji szkół zajęliśmy - II miejsce.

• Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu
      • (84) 6388118 fax: (84) 6272526
      • ul. Elizy Orzeszkowej 43 Zamość lubelskie 22-400 Polska Poland
      • Administratorem jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu ul. Elizy Orzeszkowej 43, 22-400 Zamość (adres e-mail: zs3zam@o2.pl, numer telefonu: 84 638 81 18). Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: adres e-mail: inspektor@cbi24.pl Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Dane są ujawniane wyłącznie osobom upoważnionym przez administratora. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.