• 2023/2024

• Wolność, kocham i rozumiem…

• 12.11.2023 13:12
          • Z okazji Święta Niepodległości klasa 2a przedstawiła montaż słowno-muzyczny. To była piękna lekcja patriotyzmu.

Klasa 2a wraz z wychowawcą p. B. Zdybel Choreografia taneczna i muzyka do krakowiaka p. A. Żuber Nagranie uroczystości p. A. Lakyda-Borsuk Dekoracja sali p. A. Petrzelis, p. M. Gromek

11 listopada 2a – Dysk Google

• POZNAJEMY CIEKAWE ZAWODY

• 07.11.2023 21:13

• Dziś w klasie 3b odbyło się bardzo ciekawe spotkanie z panem MICHAŁEM PANASEM absolwentem wydziału mechanicznego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.
          • 2d odwiedza Aptekę Zamojską

• 07.11.2023 21:07

• Uczniowie klasy 2d odwiedzili Aptekę Zamojską ☺️ Celem wyjścia było poznanie zawodu farmaceuty i poszerzenie przez dzieci wiedzy na temat podstawowych leków.
          • Projekt interdyscyplinarny „Zdrowie w głowie” w klasie 2a

• 04.11.2023 09:14
          • Pani Gabriela studentka IV roku psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie w klasie 2a prowadziła zajęcia w ramach projektu interdyscyplinarnego „Zdrowie w głowie” - inteligencja emocjonalna uczucia. Projekty interdyscyplinarne rozwijają uczenie się przez doświadczenie,pozwalają na przekroczenie granic między szkołą, a zwykłym życiem,łączą wiele umiejętności i dziedzin wiedzy.Uczą samodzielności,rozbudzają kreatywność i kształtują umiejętności współpracy. Klasa 2a wraz z wychowawcą B. Zdybel