• 2023/2024

• WZGÓRZAMI ROZTOCZA

• 03.03.2024 22:31

• 2 marca 2024r. odbył się 50 rajd zimowyn„WZGÓRZAMI ROZTOCZA.” Brali w nim udział uczniowie z klasy 3a z p. Danutą Nowak. Trasa wiodła  z Tereszpolu do wsi Górecko Stare.
          • Lektura w pudełku zamknięta - efekty kreatywnych pomysłów uczniów kl. 2A

• 23.02.2024 16:24
          • Czytałam...i coraz jaśniejszy stawał się świat i jego dzieje”

Eliza Orzeszkowa

Lektura książki ”Drzewo do samego nieba” Marii Terlikowskiej stała się inspiracją do do pracy plastyczno-przestrzennej. To wzruszająca opowieść o dzieciństwie, odkrywaniu otaczającego świata, radzeniu sobie ze zmianami oraz o znaczeniu przyjaźni i wspólnoty w ochronie wartości, które są dla nas ważne: przyjaźni, solidarności międzyludzkiej, znaczenia natury. Efekt jest imponujący. Zachęcamy do przeczytania książki- warto!!! Klasa 2a wraz z wychowawcą. B. Zdybel

• MDK

• 12.02.2024 20:29

• 25. 01 .2024 r. klasy 2b,2c i 6b uczestniczyły w koncercie dla szkół "Biała Pastorałka" w wykonaniu Zespołu Pieśń i Tańca "Zamojszczyzna" w ZDK.