• Klasy 4-8

• Konkurs fotograficzny „CZTERY PORY ROKU Z KSIĄŻKĄ”

• 30.03.2022 17:35
          • W konkursie fotograficznym Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu wzięły udział uczennice naszej szkoły. Konkurs wymagał nie tylko kreatywności w podejściu do tematu ale też wytrwałości, odbywał się przez cały rok. Ogłoszony w marcu 2021, zakończył się w marcu 2022  i miał zasięg regionalny. Przyznano następujące nagrody: II miejsce Amelia Binda klasa 6b, III miejsce Gabriela Bednarska klas 7e. GRATULUJEMY

• Mistrz Ortografii Francuskiej

• 22.03.2022 15:12
          • Wyniki etapu międzyszkolnego

19 marca 2022 r. odbyła się XVI edycja konkursu „Mistrz Ortografii Francuskiej” organizowanego jak co roku w ramach Zamojskich Dni Frankofonii. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich we współpracy ze Stowarzyszeniem Nauczycieli Języka Francuskiego PROF-EUROPE - oddział Zamość oraz LSCDN - oddział w Zamościu.
            W konkursie wzięło udział 11 uczniów: ze szkół podstawowych oraz 11 ze szkół ponadpodstawowych.

I miejsce – Zuzanna Maniuk – Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich w Zamościu
            II miejsce – Victoria Kostrubiec – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu
            III miejsce – Wiktoria Kwika - Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie Osadzie
            Nagrody dla laureatów ufundowała Ambasada Szwajcarii w Warszawie, wydawnictwo Hachette, supermarket LECLERC w Zamościu oraz Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Francuskiego – oddział w Zamościu. Gratulacje dla laureatki!!!

• Konkurs Wiedzy o Biblii i Kościele

• 15.03.2022 17:29
          • Konkurs Wiedzy o Biblii i Kościele.
            10 lutego 2022 r.  odbył się powiatowy etap Konkursu   Wiedzy o Biblii I Kościele.   Uczeń naszej szkoły  z klasy 8 A Paweł Chwaleba  zakwalifikował się do kolejnego diecezjalnego etapu Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele. Serdecznie gratulujemy , życzymy powodzenia i dalszych sukcesów.  Nauczyciel religii-Iwona Dubina.
          • Konkursy przedmiotowe

• 11.02.2022 09:34
          • Nasi uczniowie osiągnęli wspaniałe wyniki w etapie rejonowym kuratoryjnych konkursów przedmiotowych i zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego:
            Tymon Wójtowicz - konkurs fizyczny;
            Tymon Wójtowicz - konkurs geograficzny;
            Tymon Wójtowicz konkurs matematyczny;
            Rafał Krawczyk - konkurs matematyczny;
            Karolina Godula - konkurs matematyczny;
            Paweł Chwaleba - konkurs matematyczny;
            Gratulujemy i życzmy uczniom zdobycia tytułu "laureat" konkursu.

• Ogólnopolskie sukcesy plastyczne uczniów klasy 6a

• 24.01.2022 15:27
          •

W Młodzieżowym Domu Kultury im K. Makuszyńskiego w Zamościu podsumowano Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Dziedzictwo UNESCO- Parki Narodowe i rezerwaty przyrody”, organizowany pod Honorowym Patronatem Starosty Zamojskiego – Pan Stanisława Grześko.

Z pośród 619 prac, które wpłynęły na konkurs ze 103 placówek z całego kraju, jury (w kat. klas 4-8) III nagrodę przyznało  Valentine Köllner z klasy 6a. Natomiast praca Piotra Tymury zostanie zaprezentowana na wystawie pokonkursowej.

Dostrzeżone przez komisję konkursową prace powstały pod okiem pani Magdaleny Majer.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.