• 2021/2022

• „Quiz walentynkowy”

• 06.03.2022 13:30
          • W lutym 2022 r. w naszej szkole przeprowadzony został „Quiz walentynkowy” online dla uczniów klas 5-8.

• BEZPIECZNY INTERNET - konkurs dla klas 5-8

• 01.02.2022 14:59
          • Biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas 5-8 do udziału w konkursie „Bezpieczny Internet”.
            Trzeba zapoznać się z zasadami umieszczonymi na plakacie i wypełnić test, szczegóły otrzymacie w wiadomościach LIBRUSA. Serdecznie zapraszamy do udziału.

• BEZPIECZNY INTERNET - konkurs dla klas 1-4

• 01.02.2022 15:00
          • Zapraszamy uczniów klas 1-4 do udziału konkursie plastycznym „Bezpieczny Internet”.
            Na stronie głównej sieciaki.pl wybierz: KRESKÓWKI i tam zapoznaj się z filmem z serii „Zasady bezpiecznego korzystania z Internetu”  - „Chroń swoją prywatność” lub dowolnego z tej serii i wykonaj plakat na temat związany z bezpieczeństwem w sieci. Pracę plastyczną wykonaną dowolną techniką na kartonie A4,  należy dostarczyć do biblioteki szkolnej do 8 marca 2022.  Za udział w konkursie przewidziane są oceny z zachowania, najlepsze prace zostaną dodatkowo nagrodzone. Serdecznie zapraszamy.

• NAGRODA DLA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

• 14.01.2022 21:58

• Organizacja Nocy Bibliotek w naszej szkole to już tradycja, bierzemy w niej udział od początku istnienia akcji czyli po raz siódmy, a w tym roku zostaliśmy wyróżnieni.