• 2021/2022

• Kino

• 04.10.2021 20:23

• Z okazji DNIA CHŁOPAKA 2 października 2021r. klasa 1A po raz pierwszy poszła do kina na filmie RODZINKA RZĄDZI.
            • Integracja w kinie

• 27.09.2021 08:38
            • 22 wrześnie uczniowie klasy 2b pod opieką p. Anny Sawki  i grupa uczniów ze świetlicy szkolnej pod opieką p. Agnieszki Żuber uczestniczyli w spotkaniu filmowym w ramach projektu „Kino uczy, bawi i wychowuje". Celem programu jest zwiększenie oferty form spędzenia czasu wolnego, wzrost świadomości na temat zagrożeń, wzmocnienie postawy prospołecznej, prozdrowotnej i prorodzinnej, przeciwdziałanie uzależnieniom. Spotkanie obejmowało pokaz filmu pt. „Mała Wielka Stopa 2. W rodzinie siła”  oraz krótką prelekcję psychologa, wprowadzającą uczestników w tematy podejmowane w filmie i rozwijającą kompetencje społeczno-emocjonalne widzów. Projekt skierowany był do dzieci wraz z opiekunami, zamieszkujących lub uczących się na terenie miasta Zamościa. Bilety na seans zostały sfinansowane ze środków otrzymanych z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązania Problemów Alkoholowych na 2021.

• Wizyta 3a w Teatrze Andersena w Lublinie

• 27.09.2021 08:25
            • Dnia 24 września klasa 3a obejrzała spektakl pt.: „ Wilk i trzy świnki oraz leśniczy, co strzeże dziczy”. Spektakl dotyka tematyki stereotypów i lęków przed nieznanym, a także brakiem chęci zrozumienia drugiej osoby,jej wyborów czy kultury. Później wędrowaliśmy Po Starym Mieście-Szlakiem legend-Zamek,Brama Krakowska,Trybunał Koronny, Plac po Farze, Ratusz, Krakowskie Przedmieście. Po posiłku wróciliśmy do Zamościa. Wycieczka była udana. Wychowawca  klasy B. Zdybel