• 2020/2021

• ŚWIETLICOWY POKAZ TALENTÓW W KLASACH 1-3 Z OKAZJI DNIA DZIECKA

• 02.06.2021 08:38
        • Dzień Dziecka to szczególny i jeden z ważniejszych dni  w roku. Nie zapominamy zatem o najmłodszych i przygotowujemy dla nich nie lada niespodzianki. Nasze świetlicowe dzieci również bawiły się świetnie i nie ominęły ich wspaniałe atrakcje. Uczniowie klas 1-3 mieli szansę zaprezentować swoje ukryte talenty podczas szczególnego pokazu umiejętności. Wśród uczestników pojawili się tancerze, piosenkarze i sportowcy. Dzieci przedstawiły przepiękne układy taneczne, interpretowały wiersze znanych autorów, oraz przedstawiły triki sportowe na miarę Lewandowskiego. Wspaniałe występy pokazały nam, że rosną wśród nas nowe gwiazdy estrady i aren sportowych.

A oto bohaterowie dnia:

Układ taneczny do piosenki Sofija - 07.mp4

Aleksandra Gil 1b, Gabrysia Małecka 1b, Julia Adamowicz 1b.

Piosenka Ale jazz - 09.mp4

Ewa Kuryło 2b

Wyśpiewana wersja wiersza Kaczka Dziwaczka - 10.mp4

Julita Piela 2b

Układ taneczny do piosenki To jest nasz dzień - 06.mp4

Nadia Markiewicz 2c, Anita Andruszkiewicz 2c

Triki piłkarskie - 08.mp4

Adam Bzymek 3b

Triki sportowe i cuda z origami - 11.mp4

Illia Maslovskyi 2c

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe nagrody, a na zakończenie imprezy czekała na nich wata cukrowa z bezpośredniego wyrobu.

Przedsięwzięcie zorganizowane zostało przez nauczycieli świetlicy: p. Marzena Gąska, p. Małgorzata Zbyryt, p. Agnieszka Petrzelis, p. Agnieszka Żuber, p. Magdalena Liwińska.

Dziękujemy za udział i życzymy dalszego  rozwijania talentów.