• Klasy IV-VII 2018/2019

• Wyjście do kina

• 14.02.2019 16:29
          • 8 lutego 2019 roku Samorząd Uczniowski zorganizował wyjście do kina. Klasy 4 i 5 obejrzały film "O psie, który wrócił do domu", natomiast klasy 6, 7, 8 i 3 gimnazjum film "Chłopiec z burzy". Uczniowie miło spędzili czas w ostatnim dniu szkoły przed feriami zimowymi. Oba filmy gorąco polecamy.
          • Sejmik samorządów Uczniowskich rok szkolny 2018/2019

• 20.11.2018 16:46
          • Delegacja naszej szkoły wzięła udział w Sejmiku Samorządów Uczniowskich zamojskich szkół podstawowych, który odbył się 14 listopada 2018 r w siedzibie LSCDN w Zamościu i został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 6.
            Tematem tegorocznego spotkania było 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.
            Uczniowie podczas sejmiku uczestniczyli w spotkaniu z panem Jerzym Zacharowem, który przybliżył uczniom historię walki o wolność. W drugiej części spotkania uczniowie w grupach pisali życzenia dla Polski.
          • "100 róż na 100-lecie Niepodległości"

• 07.11.2018 12:37
          • 30 października 2018 Samorząd Uczniowski zorganizował akcję "100 róż na 100-lecie Niepodległości". Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele, którzy wzieli udział w tej akcji pod okiem pani Anny Lachowskiej zrobili 100 pieknych białych i czerwonych róż, które upamietniają setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dziekujemy wszystkim obecnym za ogromne zaangażowanie.

• 01.10.2018 17:35
          • 15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia na całym świecie organizowanych jest wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. Motywem przewodnim jest kropka. W naszej szkole 17 września na przerwach  można było zobaczyć uczniów prezzentujących swoje talenty- uczniowie grali na różnych instrumentach muzycznych, na boisku szkolnym odbyły się pokazy judo i karate. Klasy młodsze świętowały ten dzien przebierając się w kropkowe ubrania i tworząc prace plastyczne ,których motywem przewodnim była kropka. tekst : J. Michalczuk foto : J. Michalczuk, E. Ciszewska